Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forever party - 16. - 18. Marca 2018
Uz o tri tyzdne mame Forever party v Hornej suci pri trencine. Tento rok po dlhsej dobe budeme mat super cool ceny pre Atari kategorie, tak dufam, ze vsetci chystaju nejake prispevky. Fakto to bude stat za to. V najblizsich dnoch to zverejnime aj priamo na Atari.sk
Reply
O parada, uz mam schvalene konto. :-)

Jop, tohtorocny forever ma fakt bude mrziet.
Reply
Mam par napadov na 2019 rok:

- dat vediet o cenach aj na pl, de fora aspon mesiac vopred
- zakaz gfx cez convertery (ziaden rastaconverter)
- zakaz obkreslovaciek (su pekne ale je tazsie nieco sam nakreslit, aspon cast obrazka musi byt originalna)
- meno zverejnit az pri udelovani cien (ako to chcu Poliaci), uviest len nazov prispevku
- rozsirit o vbxe gfx (g2f to podporuje) mozno Expi zapozici svoj VBXE tatos ak bude produkcia
- povolit aj TIA (a2600) a aj covox msx v jednej kategorii (TIA skladaju v US a UK) a covox maju radi Poliaci
- urobit zlte listky (ludia co daju prispevky ich dostanu a tie zlte listky znamenaju ze na svoju produkciu dostane automaticky 0), niekedy je rozdiel len 6 az 9 bodov
- moznost stahovat body (kazda hodina 1 bod po deadline), to bude pre mna sameho krutarna nic menej ma to donuti urobit skladbu do tej 12...Cize o 3 je kompo cize -3 body pre oneskorenca
- plusovy bod pre ludi co dodrzia temu v grafike/deme/intre
- ziadne mod / covery v hudbe (su pekne ale je tazsie nieco sam poskladat)
- jednoznacne potrebujeme atari.sk banner / obrus...
- poprosim ziadne vinko ku kablom Smile

Inak som velmi velmi spokojny s 2018 rocnikom. Dobre hudby, krasny koncert, pekne obrazky, dobry pokec...Videl som PiBook, zlakala ma temna sila (dark force) a kupil som si ZX, autor Grafx2 prislubil ze dorobi a800 plugin, bol som milo prekvapeny zo Sedmovych effektov co kodi...
Reply
Podla Marcovho komentara na atari.sk sa zda, ze tam zavital sam Marco/GMG? No parada!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)