Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktivacia novych pouzivatelov
Neviem ako vy, ale ja ked sa prihlasim, tak takmer vzdy vidim, ze X accounts awaiting activation. Ale ked idem do toho "ACP", tak to vyzaduje login, heslo a PIN. Nemam tusenia, aky pin tam mam zadat, takze nemozem nikoho aktivovat.
Reply
No prave. Ten PIN ma len Expi.Cize aj ked si admin mozes menit a mazat prispevky.ACP je Admin Central Panel kde vsetko nastavujes a aj mas prehlad o uzivateloch.Cize Sedma musi pockat dnik dva...Nic menej XI vedel aj cez nejaky "user settings" aktivovat...
Reply
-Xi- vedel, ale aj tam bolo potrebne vediet ten PIN Smile A aj ked mi ho Expi cas od casu povedal, tak som ho obratom pouzil a hned aj zabudol. Ale dnes som ho dostal v SMSke, tak hadam uz ho nestratim a aktivovat budem moct rychlejsie. Na druhu stranu ale plati, ze vacsinou su to nejaky spamboti co sa pokusaju registrovat, takze ich len vyhadzujem Wink Samozrejme nikto nebrani ani Expimu, aby to cas od casu pozrel a bud aktivoval, alebo precistil aby to tam nesvietilo Smile
Reply
Skusim pohladat nejaky plugin - otazku...
Hlavne treba pozerat emaily pri tych botoch. Tam maju hned povacsinou cudne emaily...
Reply
Ono by ovela viac bodlo, keby to bolo previazane s tym wordpressom. Je pitomost mat 2x tych istych pouzivatelov. Neverim z phpBB + WP este nikomu nenapadlo spojit.
Reply
Hladaj "mybb+wordpress" + bridge + integration...
https://www.google.sk/search?ie=UTF-8&cl...8gf6zIGoAQ
Reply
Zase tam jedna aktivacia svieti...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)